Aktuality ze školní kuchyně

Hodnocení jídelníčku dle Nutričního doporučení a kontrola správného vedení SK

Kontrola za listopad roku 2022Kontrola za listopad roku 2022

O krok blíže k certifikátu ,,Zdravá školní jídelna"

Školní kuchyně mateřské školy Dubeč, je již rok zapojená do projektu a usilovně pracuje na tom aby se stala jednou z dalších školních kuchyní a jídelen s certifikátem. Po celé republice je do tohoto projektu zapojeno mnoho školních jídelen ale zatím jen 112 jídelen má certifikát. Tým školní kuchyně pracuje na tom abychom byli například ti 113tí.

Do jídelny se pravidelně zastavuje koordinátor, který má naší kuchyni na starost a kontroluje vše, tak abychom si certifikát zasloužily. Hodnotí jídelníčky vždy za celý měsíc.

V tuto chvíli čekáme na zhodnocení jídelníčku za měsíc květen z minulého školního roku, hodnocení poté zveřejníme i sem na naše stránky.

Více o tomto projektu na internetových stránkách : https://www.zdravaskolnijidelna.cz/