Login

AKTUALITY ŠKOLKY

Informace z MŠ

Provoz mateřské školy:

na základě zhodnocení dopadů prodloužení provozní doby na zajištění výchovně vzdělávacích činností, překrývání učitelek a prověření otevírací doby u ostatních mateřských škol, jsme vše projednali se zřizovatelem rozhodli, zachovat provozní dobu Mateřské školy do 17 hodin.

Kroužky:

V mateřské škole proběhla anketa, zda je zájem o kroužky a jaké. Největší zájem je o PoP balet, angličtinu, cvičení nebo jógu a malování. Na základě vašich odpovědí jsme se rozhodli zařadit kroužky do mateřské školy od agentury „Kroužky“.

O podrobnostech, jak bude probíhat jednotlivý kroužek (čas, cena, počet dětí ve skupině, do kdy je nutné se přihlásit aj.), budete do konce týdne informováni emailem od paní učitelky z každé třídy.

Na PoP balet již pan Jonáš poskytl přihlášky do každé třídy. I když bude první hodina 21.9. (informace posílají paní učitelky všem rodičům emailem) můžete děti přihlašovat do konce příštího týdne do 27.9.


.

Vážení dubečští rodiče

vzhledem k úspěšnému průběhu a realizaci plánovaného prázdninového navýšení kapacity naší mateřské školky, jsme schopni Vám nabídnout několik volných míst v nově vybudovaných prostorách.

Budete-li mít zájem o umístnění dětí v rámci této mimořádné nabídky, kontaktujte neprodleně p. ředitelku MŠ Bc. Lenku Šmerdovou na e-mailu : msdubec@centrum.cz nebo telefonicky na č. 603756078.

Provoz mateřské školy v měsících červenec a srpen ve školním roce 2017/2018podle zákona č.561/2004Sb. a vyhlášky č.14/2005§3, ředitelka mateřské školy rozhodla o mezení a přerušení provpzu mateřské školy a to:
 omezení provozu: po dobu ...
Více informací

Naše plány v letošním roce

V letošním roce máme mnoho plánů a byli bychom rádi za jejich uskutečnění.
Naplánovali jsme si opravu dětských koupelen, vybavení šaten a tříd novým nábytkem, úpravu ...
Více informací

Spolupráce se Střední pedagogickou školou - Futurum

Po celý školní rok v jednotlívých třídách mateřské školy probíhají praxe studentek třetích ročníků a maturantek pedagogiské školy. Během měsíce května budou u nás probíhat ...
Více informací

NOVINKY

.

Informace z MŠProvoz mateřsk...

Vážení dubečští rodiče

vzhledem k úspěšnému průběhu a realizaci plánovaného prázdninového navýšení kapacity naší mateřsk...

Spolupráce se Střední pedagogickou školou - Futurum

Po celý školní rok v jednotlívých třídách mateřské školy probíhají p...

Naše plány v letošním roce

V letošním roce máme mnoho ...
Home Mateřská škola Dubeč

Created by © 2012/2015 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign