Škola v přírodě Benecko, 2. 5. - 6. 5. 2016

První den

Dojeli jsme v pořádku, ubytovali jsme se a hned nás čekal výborný oběd. Po obědě jsme šli obhlédnout okolí a prošli jsme si stezku plnou úkolů, potom jsme v lesíku postavili domečky pro skřítky a už jsme se vraceli na večeři. Po večeři se z nás stali poprvé lovci mamutů a získali jsme prvního mamuta na náš náhrdelník.

Den druhý

Druhý den nás čekal velký úkol, a to vyrobit mamutí kel. Na louce za chatou jsme hráli pohybové hry, a potom vyrazili na vycházku. K obědu jsme měli výbornou rajskou omáčku omáčku. Odpoledne na túře jsme sice zmokli, ale objevili jsme krásné zoo-hřiště. Za splnění dnešních úkolů děti získaly dalšího "mamutíka". Když děti usnuly, paní učitelky namalovaly mapu na čtvrteční bojovku.

Den třetí

Třetí den jsme hned po ránu vyráběli "trilobita" z mušle a po svačině jsme se vydali na vycházku plnou úkolů a soutěží. Po poledním klidu jsme šli prozkoumat okolí a dokončit druhou část Lufťákovy stezky. Nejvíce nás bavila střelba šiškou na vrány. Přestože byla zima, náramně jsme si dnešní den užili.

čtvrtý den

Čtvrtý den jsme si dopoledne malovali kameny a po svačině vypukla "bojovka". Děti měly za úkol najít mapu a podle ní hledat kosti a jednotlivé části mamuta, které je přivedly až k pokladu. Odpoledne jsme se vydali na zoo-hřiště, kde si to všichni moc užili. K večeru nás čekalo opékání uloveného mamuta a večerní hry. Namalovali jsme poslední obrázek do deníčku a potom už následovalo rozdávání diplomů, dárečků a medailí.

Home Mateřská škola Dubeč

Created by © 2012/2015 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign